Strona 1 z 3

UWAGA! - przerwa w pracy urządzeń dostępowych TKK.

PostNapisane: niedziela, 9 gru 2007, 11:37
przez r00t
Jutro od godziny 9.oo do 11.oo mogą wystąpić przerwy lub zakłócenia w pracy urządzeń dostępowych WSK TKK. W godzinach tych przeprowadzone zostaną prace konserwacyjne, które wymagają chwilowego wyłączenia systemu...

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 11:02
przez r00t
...uprzedzając pytania informuję, że trwa chwilowa przerwa w pracy łącza do internetu... siec lokalna działa poprawnie. za kilka chwil wszystko powinno wrócić do normy...

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 11:21
przez Oqo
długie te chwile..... już ponad 20 minut... :x

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 12:17
przez spOks
DAWAC NETA!!! :twisted:

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 12:22
przez Oqo
No jak długo jeszcze?????? Miało być tylko kilka chwil!!!! Już ok 1,5 godziny nie ma internetu!!!!Ludzie! Ja nie mogę pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 13:56
przez rotter
Dawac neeeta :D:D Co sie stalo takiego ze dotad nie mozna korzystac z internetu ? :>

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 14:36
przez spOks
Ale walicie w [beep]!

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 14:45
przez rotter
Juz dziala ;]

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 14:53
przez spOks
:twisted:

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 17:36
przez voodoo3500
działa, ale tak że w Foxie strona googli otwiera się 15 sekund , inne zresztą wcale nie lepiej

coś się musi zmienić

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 18:00
przez rysio
u mnie to samo

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 18:39
przez toczo
u mnie też działa jak by chciało a nie moglo weźcie zróbcie to raz a porządnie anie pier... z tym jak a małym dzieckiem bo to jest z deka irytujące

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 18:46
przez toczo
wy to robicie czy tylko udajecie i macie poprostu klientów glęboko w dupie??

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 18:47
przez rakus4
Fajnie korzysta sie z neta przy takiej prędkości! ;/
elo no co jest; kiedy to sie skonczy?

PostNapisane: wtorek, 11 gru 2007, 19:12
przez r00t
...czasami tak bywa, że przewidując wszystko nie przewidzi się awarii... w wyniku dzisiejszych prac nasze łącze do Internetu nie pracuje poprawnie. Nie jest to jednak nasza wina... prace prowadzili ludzie z GTSu (miało to trwać 10 - 20 minut). W tej chwili problem jest zgłoszony i rozpoznawany przez naszego operatora... a ja mogę tylko przeprosić za utrudnienia i powiedzieć, że czasami musi być gorzej żeby później było lepiej...