Strona 1 z 1

pytanko mam

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 13:42
przez Mafiarz
zeby otwierac film w formacie rmvb potrzeba real playera, a czym mozna otworzyc taki film i napisy zeby dodac bo real nie ma opcji napisow. prosze o pomoc

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 13:54
przez Trojan
ściągnij sobie kodeki do otwierania tego formatu , wtedy możesz nawet allplayerem otwierać

Re: pytanko mam

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 14:07
przez Flo
Mafiarz napisał(a):zeby otwierac film w formacie rmvb potrzeba real playera, a czym mozna otworzyc taki film i napisy zeby dodac bo real nie ma opcji napisow. prosze o pomoc


wystarczy kodek i potem nawet bestplayer :)

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 14:20
przez Mafiarz
a jaki? bo w realu mi otwiera a jak chce w czyms innym np w allplayerze to nie ma glosu a obraz jest a jak w bestplayerze to nic nie ma/

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 15:28
przez Trojan
spróbuj zainstalować Real Alternative

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 15:35
przez Flo
Trojan napisał(a):spróbuj zainstalować Real Alternative


dokladnie

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 16:12
przez Mario
Używasz czasem Google?

Link 1
Link 2

PostNapisane: sobota, 10 lis 2007, 18:19
przez Mafiarz
dziekuje za pomoc