Strona 1 z 1

podpisz petycje!

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 21:04
przez FiDo
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706
i podpisz petycję
http://www.petitiononline.com/13031953/petition.html
i prześlij dalej do jak największej liczby osób

trzecie to miasto a czwarte to kraj w polach do wypelnienia

kiedys na pewno ten pan bedzie slynnym artysta. ale ratujmy stworzenia poki mozemy. wielu sie od jakiegos czasu zastanawialo kiedy artysci przestana kaleczyc siebie, a zaczna krzywde robic innym. doczekalismy sie.

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 21:27
przez HorHe
Zrobione.
yyhh... sztuka....
Debil

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 21:33
przez BLAaa
To jest sztuka???
To jest psychol, a nie artysta.

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 21:45
przez FiDo
osobiscie tez tak uwazam

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 22:58
przez FiDo
performance? nie.. tu wystepuje tylko pies, jako przedmiot. w performance artysta jest przedmiotem i podmiotem.
powiedzialbym raczej, ze jest to zywa instalacja. totalne uprzedmiotowienie zywej istoty. chociaz w zamysle artysty pewnie jest inaczej

PostNapisane: czwartek, 1 lis 2007, 00:08
przez FiDo
bullman napisał(a):to praktycznie można zrobić z:
krową
świnią
koniem
kotem
kurą
wielbłądem
!!w końcu z człowiekiem!!


jak to spiewal Pearl Jam:
'it`s evolution baby'

PostNapisane: piątek, 2 lis 2007, 19:19
przez Mafi
Dopóki będą ludzie, którzy chcą to oglądać to takie [beeeep] zawsze będzie miało miejsce. Bosh... ;(

PostNapisane: piątek, 2 lis 2007, 19:24
przez FiDo
ja mysle, ze Ci ludzie tak naprawde nie zdawali sobie sprawy na co patrza

PostNapisane: sobota, 3 lis 2007, 05:34
przez Agunia__
podpisane...
bosz tak traktować to on mógł siebie a nie to biedne zwierze... ciekawe czy jakby wystawił siebie na "wystawie" to by dostał nominacje...

PostNapisane: sobota, 3 lis 2007, 10:40
przez U-S
Jestem w szoku, jak można swojego własnego psa- przyjaciela potraktować w ten sposób? Brak mi słów... :cry: