Strona 1 z 1

Reklama na samochód - gdzie?

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 19:15
przez HorHe
Szukam kogoś, kto zajmuje się reklamą na samochodach. kto w Kołobrzegu się tym zajmuje? z góry dzieki za pomoc

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 19:29
przez FiDo
"Logo", Kołobrzeg, ul. Narutowicza 7 /5, tel. 094 3547278

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 19:53
przez kołysanka
FiDo napisał(a):"Logo", Kołobrzeg, ul. Narutowicza 7 /5, tel. 094 3547278


potwierdzam i mogę śmiało polecić ekipę Piotra z LOGO

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 20:17
przez FiDo
btw HorHe, jak masz jakiegos kolege, ktory chcialby kupic Nikona 70s z dodatkami bardzo tanio, to uderzaj tam do Piotra. naprawde okazja

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 20:24
przez HorHe
FiDo napisał(a):btw HorHe, jak masz jakiegos kolege, ktory chcialby kupic Nikona 70s z dodatkami bardzo tanio, to uderzaj tam do Piotra. naprawde okazja


Zapytam potrzebujących. Dzieki :)

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 06:17
przez Leon
"RIS" - u mnie w firmie tylko oni robia oklejanie samochodow, reklamy itd...

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 11:35
przez loisslane
Ja też polecam RIS

PostNapisane: środa, 31 paź 2007, 19:04
przez Flo
Leon napisał(a):"RIS" - u mnie w firmie tylko oni robia oklejanie samochodow, reklamy itd...


no wlasnie mi niedawno spadla reklama z budynku produkcji i montazu RISa :) Spadla i sie polamala :D


a polecam MAD na Jednosci Narodowej