Strona 1 z 3

ERA uruchamia sieć 3G w Kołobrzegu

PostNapisane: poniedziałek, 29 paź 2007, 09:10
przez Deja Vu
Od kiliku dni co jakiś czas pojawiał się na telefonie sygnał 3G. Dziś modem od rana pracuje na szybkim łączu.
Oznacza to że, stają się możliwe video rozmowy w sieci Era i szybki internet. W zależności od modemu jest 1,8 Mb i 7,2 Mb.

PostNapisane: poniedziałek, 29 paź 2007, 09:28
przez Bruno
Potwierdzam, u mnie tez 3G na ekraniku sie swieci

Re: ERA uruchamia sieć 3G w Kołobrzegu

PostNapisane: poniedziałek, 29 paź 2007, 10:18
przez Mist
Deja Vu napisał(a):Od kiliku dni co jakiś czas pojawiał się na telefonie sygnał 3G. Dziś modem od rana pracuje na szybkim łączu.
Oznacza to że, stają się możliwe video rozmowy w sieci Era i szybki internet. W zależności od modemu jest 1,8 Mb i 7,2 Mb.


masz na mysli hsdpa czy umts?

PostNapisane: poniedziałek, 29 paź 2007, 10:22
przez Deja Vu
hsdpa - info

Cennik

PostNapisane: poniedziałek, 29 paź 2007, 21:23
przez Pigul
a mi wlasnie skonczyla sie umowa na iPlusa ... i wlasnie jutro ide do era salonu

PostNapisane: poniedziałek, 29 paź 2007, 21:58
przez Koala
era rządzi :D

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 08:51
przez McCool
Pigul napisał(a):a mi wlasnie skonczyla sie umowa na iPlusa ... i wlasnie jutro ide do era salonu

Wcale Ci się nie dziwię. Niby sieć Plus i tak ma najwięcej nadajników UMTS, ale jak można było postawić maszty 3G w Białogardzie, a Kołobrzeg pominąć???!! :)

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 09:38
przez Didi
SatH juz testuja :) spojrz czasem na telefon, zaskakuje w niektorych miejscach w kolobrzegu :))

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 13:11
przez McCool
W sumie jeśli 3G wprowadzą, to chyba lepiej zostać przy iPlusie bo po podpisaniu nowej umowy lepsze warunki dają, a Era potraktuje jak nowego klienta.

Ps. Chociaż mam nadzieję, że ten UMTS Plusa nie będzie działał, tak jak ostatnio EDGE :)

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 17:28
przez Pigul
Plus zadnej fajnej oferty nie zaproponowal, dali np. mozliwosc zakupu modemu za zlotowke ale nalezy zostac przy najdrozszym abonamencie lub zakup telefonu z mozliwoscoa uzywania 3G ale tylko z abonamentem telefonicznym. 24 miesiace bylem u dziadow, placac 108 zl i go... dostaje za nastepne 24 miesiace. Nigdy iPlusa. Wracam do Ery - tam mam dwie komorki, eradomowa i teraz Blueconnect

PostNapisane: wtorek, 30 paź 2007, 21:57
przez McCool
Pigul napisał(a):Plus zadnej fajnej oferty nie zaproponowal, dali np. mozliwosc zakupu modemu za zlotowke ale nalezy zostac przy najdrozszym abonamencie lub zakup telefonu z mozliwoscoa uzywania 3G ale tylko z abonamentem telefonicznym. 24 miesiace bylem u dziadow, placac 108 zl i go... dostaje za nastepne 24 miesiace. Nigdy iPlusa. Wracam do Ery - tam mam dwie komorki, eradomowa i teraz Blueconnect

Jak nie bierzesz u nich nowego modemu, to wtedy sieć proponuje Ci korzystniejsze warunki z limitem i cenami. Jeśli miałeś go na firmę to dają Ci tu 8gb na jednego miecha. Jeśli chodzi o neta, to oferta Plusa jest aktualnie najlepsza. 3G też kryje najwięcej Polski u nich.

Nie oczekiwałbym od Ery gruszek na wierzbie, chociaż przyznam, że technologię mają dobrą i stabilną.

PostNapisane: czwartek, 1 lis 2007, 00:21
przez Pigul
czyli mam zostac z Sony GC89 na Edge?
to po cholere mi 3G?
Chodzi o to ze chcac zostac u nich i miec dostep do 3G nie dostaje nic. Wiec dalej bede robil swoja robote - juz kilkanascie osob zdecydowalo sie na innego uslugodawce po uslyszeniu moich wrazen ze wspolpracy z Plusem.

PostNapisane: czwartek, 1 lis 2007, 09:26
przez Deja Vu
McCool napisał(a):
Pigul napisał(a):Plus zadnej fajnej oferty nie zaproponowal, dali np. mozliwosc zakupu modemu za zlotowke ale nalezy zostac przy najdrozszym abonamencie lub zakup telefonu z mozliwoscoa uzywania 3G ale tylko z abonamentem telefonicznym. 24 miesiace bylem u dziadow, placac 108 zl i go... dostaje za nastepne 24 miesiace. Nigdy iPlusa. Wracam do Ery - tam mam dwie komorki, eradomowa i teraz Blueconnect

Jak nie bierzesz u nich nowego modemu, to wtedy sieć proponuje Ci korzystniejsze warunki z limitem i cenami. Jeśli miałeś go na firmę to dają Ci tu 8gb na jednego miecha. Jeśli chodzi o neta, to oferta Plusa jest aktualnie najlepsza. 3G też kryje najwięcej Polski u nich.

Nie oczekiwałbym od Ery gruszek na wierzbie, chociaż przyznam, że technologię mają dobrą i stabilną.

To prawda McCool. Era nie obiecuje gruszek na wierzbie. :D