:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Awaria u naszego operatora...
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=18310
Strona
1
z
1
Awaria u naszego operatora...
Napisane:
wtorek, 23 paź 2007, 18:27
przez
r00t
Od kilku godzin trwa awaria w GTS, przecięty został światłowód. Przewidują, że usuną problem około godz. 21.30 (informacja z infolinii GTS).... Objawy tego problemu mogą być takie, że internet może zwalniać...
Napisane:
wtorek, 23 paź 2007, 18:31
przez
Didi
troche czuc lekki zamul ale jest ok