Strona 1 z 1

Awaria u naszego operatora...

PostNapisane: wtorek, 23 paź 2007, 18:27
przez r00t
Od kilku godzin trwa awaria w GTS, przecięty został światłowód. Przewidują, że usuną problem około godz. 21.30 (informacja z infolinii GTS).... Objawy tego problemu mogą być takie, że internet może zwalniać...

PostNapisane: wtorek, 23 paź 2007, 18:31
przez Didi
troche czuc lekki zamul ale jest ok :)