Duzo chrzcin bylo w river ale od 3 tyg zamkniete jest juz na amen. Moze Bella Vista w hosso?
Słonko, co jak co, ale w Kołobrzegu wybór będziesz miała spory
osrodki wypoczynkowe: bardzo wiele z nich ma nieduże sale właśnie na takie okoliczności, sami nawet moga zorganizować obsługę, dekorację itp. z autopsji znam Koral, było sympatycznie, ale ośrodków masz tutaj ile tylko chcesz
małe, nastawione raczej na sezon stołówki i bary: w dzielnicy zachodniej, w okolicy Wylotowej i w Radzikowie jest tego pełno. Tutaj z autopsji znam bar "Pod Grotem" na ul. Bukowej, przytulna sala akurat na 20 osób.
Powodzenia
