Strona 1 z 1

PostNapisane: czwartek, 11 paź 2007, 10:38
przez Didi
Duzo chrzcin bylo w river ale od 3 tyg zamkniete jest juz na amen. Moze Bella Vista w hosso?

PostNapisane: czwartek, 11 paź 2007, 10:47
przez loisslane
Słonko, co jak co, ale w Kołobrzegu wybór będziesz miała spory
osrodki wypoczynkowe: bardzo wiele z nich ma nieduże sale właśnie na takie okoliczności, sami nawet moga zorganizować obsługę, dekorację itp. z autopsji znam Koral, było sympatycznie, ale ośrodków masz tutaj ile tylko chcesz
małe, nastawione raczej na sezon stołówki i bary: w dzielnicy zachodniej, w okolicy Wylotowej i w Radzikowie jest tego pełno. Tutaj z autopsji znam bar "Pod Grotem" na ul. Bukowej, przytulna sala akurat na 20 osób.
Powodzenia

PostNapisane: czwartek, 11 paź 2007, 11:24
przez barmaid
siedem światów. Koleżanka chrzciny robiła, ostatnio j0sh sobie chwalił, może warto popytać.

PostNapisane: czwartek, 11 paź 2007, 12:19
przez keeper
Luwr.Robilismy tam chrzciny. Jedzenie pyszne. Polecam zwlaszcza dania rybne, piecze nad tym sprawuje byla szefowa z kolobrzeskiej Barki, wiec rybki sa rewelacyjnie. Poza tym przechowaja Ci sloneczko winko i torcik bez szemrania. Naprawde polecam. :roll: