Strona 1 z 2

Bardzo trudne pytanie!!

PostNapisane: sobota, 6 paź 2007, 08:23
przez Pirat_kg
nie mogłem sie powstrzymać... :lol:
Zostaniesz poddany/a małemu testowi. Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne. Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi! Zastanów się. Odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności. Wyobraź sobie poniżej opisaną sytuację i podejmij decyzję. Pamiętaj! Odpowiedź powinna być spontaniczna, ale szczera! ... Znajdujesz sie w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej orkanem... Niesamowite masy wody.... Jesteś fotoreporterem Gazety Wyborczej w samym środku tej przerażającej katastrofy. Próbujesz zrobic jak najbardziej oddające grozę zdjęcia... Sytuacja jest niemal beznadziejna. Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem... Potęga natury w całym jej okrucieństwie ... porywa wszystko na jej drodze. Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę... który walczy rozpaczliwie, wyglada jakoś znajomo... I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczyński! Ale widzisz, ze szalejąca powódź zaraz go porwie - ostatecznie... Masz dwie możliwości - uratować go albo zrobić zdjęcie twojego życia! Ocalić mu życie albo zrobić zdjęcie, za które na pewno zgarniesz Pulitzera! Zdjęcie, które przedstawia śmierc jednego z najważniejszych ludzi w Polsce... A teraz pytanie: MATOWE CZY BŁYSZCZĄCE

ja wybieram błyszczące... :wink:

PostNapisane: sobota, 6 paź 2007, 22:38
przez sara
A jechał w prawo czy w lewo? :]

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 10:07
przez Pirat_kg
chyba przed siebie :P

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 14:34
przez FiDo
niestety, kaczki potrafia plywac :(

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 14:42
przez HorHe
FiDo napisał(a):niestety, kaczki potrafia plywac :(


jak był przypięty do fotelika to niekoniecznie :twisted:

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 15:04
przez rysio
alez to durne - was to rzeczywiście śmieszy?

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 15:08
przez Tisaja
HorHe napisał(a):
FiDo napisał(a):niestety, kaczki potrafia plywac :(


jak był przypięty do fotelika to niekoniecznie :twisted:


Na bank był w foteliku.. przecież przestrzega Prawa... :gwizd:

Matowe... zdecydowanie matowe.... :smiech:

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 15:18
przez FiDo
rysio napisał(a):alez to durne - was to rzeczywiście śmieszy?


nooooooooooooo

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 16:08
przez rysio
a poza tym, dziś naśmiewacie się z kaczyńskich, ale i tak zagłosujecie na pis.

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 16:18
przez rysio
nie wszyscy, ale wiekszosc... jak to jest - caly kraj nasmiewa sie z rzadzacych i ma za zle pisowi, a jednak kaczorki wygrywaja.....

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 16:20
przez FiDo
Achaja napisał(a):no zdecydowanie nie wszyscy...

a ten dowcip w pierwszej wersji miał kogos innego w roli głównej... ale nie pamietam kogo


byla na pewno wersja z Millerem

mowy nie ma zebym zaglosowal na PiS. prawde mowiac w ogole glosowal nie bede :)

PostNapisane: niedziela, 7 paź 2007, 16:24
przez rysio
FiDo napisał(a):mowy nie ma zebym zaglosowal na PiS. prawde mowiac w ogole glosowal nie bede :)

"mowy nie ma," więc masz jakieś zdanie... dlaczego nie bedziesz glosowal?