Bardzo trudne pytanie!!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Bardzo trudne pytanie!!

Postprzez Pirat_kg » sobota, 6 paź 2007, 08:23

nie mogłem sie powstrzymać... :lol:
Zostaniesz poddany/a małemu testowi. Składa się on z jednego tylko pytania, ale pytanie to jest bardzo, bardzo ważne. Nie odpowiadaj pochopnie i bez rozwagi! Zastanów się. Odpowiedz szczerze i dowiedz się czegoś o swojej moralności. Wyobraź sobie poniżej opisaną sytuację i podejmij decyzję. Pamiętaj! Odpowiedź powinna być spontaniczna, ale szczera! ... Znajdujesz sie w samym centrum katastrofalnej powodzi wywołanej orkanem... Niesamowite masy wody.... Jesteś fotoreporterem Gazety Wyborczej w samym środku tej przerażającej katastrofy. Próbujesz zrobic jak najbardziej oddające grozę zdjęcia... Sytuacja jest niemal beznadziejna. Wokół ciebie znikają domy, ludzie walczą z żywiołem... Potęga natury w całym jej okrucieństwie ... porywa wszystko na jej drodze. Nagle widzisz mężczyznę prowadzącego terenówkę... który walczy rozpaczliwie, wyglada jakoś znajomo... I rozpoznajesz go: to Prezydent Kaczyński! Ale widzisz, ze szalejąca powódź zaraz go porwie - ostatecznie... Masz dwie możliwości - uratować go albo zrobić zdjęcie twojego życia! Ocalić mu życie albo zrobić zdjęcie, za które na pewno zgarniesz Pulitzera! Zdjęcie, które przedstawia śmierc jednego z najważniejszych ludzi w Polsce... A teraz pytanie: MATOWE CZY BŁYSZCZĄCE

ja wybieram błyszczące... :wink:
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Postprzez sara » sobota, 6 paź 2007, 22:38

A jechał w prawo czy w lewo? :]
sara
Dyskutant
 
Posty: 135
Dołączył(a): sobota, 5 sie 2006, 21:47

Postprzez Pirat_kg » niedziela, 7 paź 2007, 10:07

chyba przed siebie :P
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Postprzez FiDo » niedziela, 7 paź 2007, 14:34

niestety, kaczki potrafia plywac :(
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez HorHe » niedziela, 7 paź 2007, 14:42

FiDo napisał(a):niestety, kaczki potrafia plywac :(


jak był przypięty do fotelika to niekoniecznie :twisted:
Avatar użytkownika
HorHe
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56

Postprzez rysio » niedziela, 7 paź 2007, 15:04

alez to durne - was to rzeczywiście śmieszy?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Tisaja » niedziela, 7 paź 2007, 15:08

HorHe napisał(a):
FiDo napisał(a):niestety, kaczki potrafia plywac :(


jak był przypięty do fotelika to niekoniecznie :twisted:


Na bank był w foteliku.. przecież przestrzega Prawa... :gwizd:

Matowe... zdecydowanie matowe.... :smiech:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » niedziela, 7 paź 2007, 15:18

rysio napisał(a):alez to durne - was to rzeczywiście śmieszy?


nooooooooooooo
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » niedziela, 7 paź 2007, 16:08

a poza tym, dziś naśmiewacie się z kaczyńskich, ale i tak zagłosujecie na pis.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » niedziela, 7 paź 2007, 16:18

nie wszyscy, ale wiekszosc... jak to jest - caly kraj nasmiewa sie z rzadzacych i ma za zle pisowi, a jednak kaczorki wygrywaja.....
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez FiDo » niedziela, 7 paź 2007, 16:20

Achaja napisał(a):no zdecydowanie nie wszyscy...

a ten dowcip w pierwszej wersji miał kogos innego w roli głównej... ale nie pamietam kogo


byla na pewno wersja z Millerem

mowy nie ma zebym zaglosowal na PiS. prawde mowiac w ogole glosowal nie bede :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez rysio » niedziela, 7 paź 2007, 16:24

FiDo napisał(a):mowy nie ma zebym zaglosowal na PiS. prawde mowiac w ogole glosowal nie bede :)

"mowy nie ma," więc masz jakieś zdanie... dlaczego nie bedziesz glosowal?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości