Strona 1 z 1

Korki z niemca

PostNapisane: środa, 3 paź 2007, 17:28
przez kejti
Potrzebuję numer telefonu do p. Eli Kazimierskiej z Kopernika. Czy ktoś mógłby mi go na priv podać? A może znacie kogoś jeszcze lepszego od niej? Chodzi mi głównie o konwersacje w tym języku i naukę słownictwa.

PostNapisane: środa, 3 paź 2007, 17:34
przez U-S
Polecam p.Beatę Kieś z Kopernika. Jest naprawdę dobra.

PostNapisane: czwartek, 4 paź 2007, 15:06
przez kejti
Dzięki:) a może jest jeszcze ktoś konkretny? P. Kieś uczyła mnie w liceum i sama nie wiem czy chciałabym do niej się udać.