Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez kejti » środa, 3 paź 2007, 17:28
Potrzebuję numer telefonu do p. Eli Kazimierskiej z Kopernika. Czy ktoś mógłby mi go na priv podać? A może znacie kogoś jeszcze lepszego od niej? Chodzi mi głównie o konwersacje w tym języku i naukę słownictwa.
-
kejti
- Bywalec
-
- Posty: 25
- Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 22:52
- Gadu-Gadu: 0
przez U-S » środa, 3 paź 2007, 17:34
Polecam p.Beatę Kieś z Kopernika. Jest naprawdę dobra.
-

U-S
- Weteran
-
- Posty: 534
- Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
- Lokalizacja: stąd
przez kejti » czwartek, 4 paź 2007, 15:06
Dzięki:) a może jest jeszcze ktoś konkretny? P. Kieś uczyła mnie w liceum i sama nie wiem czy chciałabym do niej się udać.
-
kejti
- Bywalec
-
- Posty: 25
- Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 22:52
- Gadu-Gadu: 0
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości