Strona 1 z 1

STRAAAAAAAAJK

PostNapisane: poniedziałek, 1 paź 2007, 11:48
przez sajmon75
Wszyscy strajkują to ja też.

CHCę INTERNET Z TKK NA OSIEDLU HELSIńSKIM !!!!!!!!!!!!!

:help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

PostNapisane: poniedziałek, 1 paź 2007, 13:48
przez FiDo
to ja tez strajkuje:

przestancie k**** strajkowac!!!

PostNapisane: poniedziałek, 1 paź 2007, 15:16
przez EKG
Nie wiem o co chodzi ze strajkiem ale ja poproszę o program z TKK.