koszt zdjęcia simlocka z SE k510i

Napisane:
wtorek, 25 wrz 2007, 08:08
przez PIOTRGAN
Jak w temacie

ile w Kołobrzegu kosztuje taka usługa
Dziękuje za pomoc


Napisane:
wtorek, 25 wrz 2007, 10:07
przez redlovebloodgirl
podlacze sie pod temat-a z SE k800i?

Napisane:
wtorek, 25 wrz 2007, 10:44
przez Didi
w zaleznosci od wersji CIDu im starsze oprogramowanie tym taniej tansza opcja ok 80 zl ta drozsza ok 250 wiekszosc nowych sony jest tak zabiezpieczona nawet glupi w200...
to opcja serwisowa
a opcja u operatora to jakies 300-500zl netto.