Strona 1 z 1

Szymon potrzebuje pomocy !

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 15:14
przez Deja Vu

PostNapisane: sobota, 20 paź 2007, 22:23
przez Deja Vu
Kto chciał - pomógł.
Dlatego czasami warto żyć. - http://www.tvn24.pl/2080254,12690,0,0,1,wideo.html

PostNapisane: sobota, 20 paź 2007, 22:27
przez FiDo
fajnie, ze sie udalo.
a , ze tak zapytam abstrachujac od tematu: co to za miasto ten Bialogart?:)

PostNapisane: sobota, 20 paź 2007, 22:36
przez Deja Vu
FiDo napisał(a):fajnie, ze sie udalo.
a , ze tak zapytam abstrachujac od tematu: co to za miasto ten Bialogart?:)

Spoko, nie tylko w tkk zdarzają się literuwki :wink: