Strona 1 z 2

PostNapisane: czwartek, 20 wrz 2007, 19:03
przez Generał
1. Nie ma ustawy o miarach i wagach i nigdy nie było
2. Ustawa o miarach (bo taka jest) kończy się na art 34.
3. Sąd z zasady nakłada większą karę niż można otrzymać od policji.

PostNapisane: piątek, 21 wrz 2007, 17:17
przez MAJAK
Bardzo ryzykowny sposób uniknięcia mandatu - bez nowego sprawnego i należycie wyposażonego auta nie polecam. Panowie policjanci (jak wiadomo z różnych względów jest ich dwóch), zaraz sprawdzą dokładnie dokumenty, stan techniczny samochodu, światła, luz kierownicy, głębokość bieżnika opon, legalizację gaśnicy i inne wyposażenie. Może to spowodować odebranie dowodu rejestracyjnego. W szczególnej sytuacji gdy kierowca jest sam mogą go oskarżyć o agresywne zachowanie i wezwać na pomoc radiowóz prewencji.
Jednym słowem płacz i płać.

PostNapisane: sobota, 22 wrz 2007, 17:08
przez kazió
Zwlaszcza z kolobrzeska milicja tego bym nie probowal, banda zakompleksionych niedorozojow mowie o prewencji.

PostNapisane: sobota, 22 wrz 2007, 17:26
przez j0shu4
kazió napisał(a):Zwlaszcza z kolobrzeska milicja tego bym nie probowal, banda zakompleksionych niedorozojow mowie o prewencji.

no chyba troche przesadziles masz jakis problem z policjantem idz do prokuratury
nie generalizuj cwiercintelektualisto a moze sie myle ?
nie czyn drugiemu co tobie niemile

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 11:44
przez kazió
gdybys zostal skuty i spalowany zwyzywany, za to tylko, ze sie do policjanta odezwales( nie obrazajac go) pozniej ponizany na komendzie, pewnie nadal bys nie generalizowal. Ćwierćintelektualisto ? Co, tata na komendzie pracuje ?

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 12:09
przez j0shu4
kazió napisał(a):gdybys zostal skuty i spalowany zwyzywany, za to tylko, ze sie do policjanta odezwales( nie obrazajac go) pozniej ponizany na komendzie, pewnie nadal bys nie generalizowal. Ćwierćintelektualisto ? Co, tata na komendzie pracuje ?

powtorze masz problem z policja idz do prokuratury
nic nie bierze sie z niczego ,a w cudowne przypadki nie wierze
to male miasto i ludzie sie z reguly znaja
tata nie zyje nie pracowal w komendzie bystrzaku
i zebys zrozumial poprzedniego posta
bezkarnie obrazasz ludzi jak chcesz pocfaniaczyc to pobaw sie w jurka kilera przed lustrem
tylko nie spadaj na glowe :twisted:

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 12:33
przez Mist
j0shu4 napisał(a):bezkarnie obrazasz ludzi jak chcesz pocfaniaczyc to pobaw sie w jurka kilera przed lustrem
tylko nie spadaj na glowe :twisted:


czy w takim razie wypada zniżać sie do takiego poziomu- jakikolwiek on był?
tak retorycznie zapytam, bo moim zdaniem pojechałeś z tą osobistą wycieczką ćwierćintelektualną - się chyba od moda wymaga większego dystansu?

pozdrawiam

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 12:57
przez barmaid
Wielu jest takich, którym kazió zalazł ;p Taki typ. J0sh, wyluzuj, zajaraj :)

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 13:15
przez j0shu4
Mist napisał(a):
j0shu4 napisał(a):bezkarnie obrazasz ludzi jak chcesz pocfaniaczyc to pobaw sie w jurka kilera przed lustrem
tylko nie spadaj na glowe :twisted:


czy w takim razie wypada zniżać sie do takiego poziomu- jakikolwiek on był?
tak retorycznie zapytam, bo moim zdaniem pojechałeś z tą osobistą wycieczką ćwierćintelektualną - się chyba od moda wymaga większego dystansu?

pozdrawiam

musialem narysowac gdyby trudno bylo zrozumiec "nie czyn drugiemu co tobie niemile"
obrazasz kogos pamietaj ze kij ma dwa konce , i z pewnoscia milo mu sie nie zrobilo
tak jak ludziom pracujacym w policji i tyle
dystans do tego nie potrzebny raczej kreda i tablica
i'm easy like a sunday morning
ograniczam palenie :wink:

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 13:21
przez barmaid
a ja jedzenie pomidorów :lol:

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 15:56
przez Mist
a propos i`m easy - zerknijcie na to: http://www.youtube.com/watch?v=HbH4mcW3JIs

:twisted: :twisted: :twisted:

sry za kolejny offtop :)

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 16:15
przez j0shu4
OT
:lol: :lol: :lol: :lol:
bo trzeba umiec sie wyluzowac

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 22:01
przez kacper
Mist napisał(a):a propos i`m easy - zerknijcie na to: http://www.youtube.com/watch?v=HbH4mcW3JIs

:twisted: :twisted: :twisted:

sry za kolejny offtop :)


a to był kurczaczek czy kaczuszka :wink:

PostNapisane: niedziela, 23 wrz 2007, 22:33
przez kasiorad
w tych czasach wypadało by odróżniać gatunki drobiu bo można się przelecieć :twisted: na kaczuszce. to niestety był kurczaczek :cry: