Strona 1 z 2

Dla tych co szukaja starych znajomych

PostNapisane: piątek, 14 wrz 2007, 20:31
przez Quit
Hej

Mam nadzieje, ze moj wpis nie zostanie potraktowany jako reklama :mg: tudziez spam.
Dostalam linka na calkiem fajna stronke, na ktorej mozna znalezc swoich starych znajomych ze szkoly, przedszkola, uniwerku itd.
Wiem, ze takich stron jest pewnie sporo, ale jakos ta wydaje mi sie godna polecenia.

Popatrzcie sami LINK

PostNapisane: piątek, 14 wrz 2007, 20:38
przez FiDo
znaju, ale jakos przekonany nie bylem zeby sie zalogowac.. zreszta, juz jestem na grono.net, ktore spelnia podobna funkcje ;)

PostNapisane: piątek, 14 wrz 2007, 22:03
przez FiDo
a sie zapisalem.. znalazlem paru znajomych :twisted:

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 11:29
przez U-S
Znam stronkę, polecam. Znalazłam znajomych z ogólniaka, uniewerku i nie tylko.

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 12:19
przez kurczaczek
Naprawdę fajna stronka :)

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 12:43
przez Budyn
dobra stronka :) tez znalazlem kilku znajomych ;)

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 14:13
przez HorHe
no zobaczymy kto sie znajdzie :D

ps. kurka, aleś Ty wyrosła :)

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 17:16
przez kurczaczek
HorHe napisał(a):ps. kurka, aleś Ty wyrosła :)

To my się znamy :o
A ja rosnę i rosnę i rosnę :P [la la la]

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 17:36
przez Budyn
to wy sie znacie :P a ja nie wiedzialem ze chodzialas do 5 :P

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 17:39
przez kurczaczek
Bo generalnie ludzie mało o mnie wiedzą! :twisted:

Co do strony rewelacja, załapałam na nowo kontakt z ryjkami ktorych z 5-6 lat nie widziałam!

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 17:41
przez Budyn
a ja mam pytanie wam tez tak zamula ta strona ??

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 17:43
przez kurczaczek
zamula :tak:

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 18:28
przez HorHe
kurczaczek napisał(a):
HorHe napisał(a):ps. kurka, aleś Ty wyrosła :)

To my się znamy :o
A ja rosnę i rosnę i rosnę :P [la la la]


Masz mnie na gadu tylko nie wiesz że ja to ja :P
Wcześniej było "biały" jeżeli coś Ci to mowi :wink:

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 20:09
przez Grolsch
Podawałem linka już 2 miechy temu ... Założyli tą strone studenci z Wrocka .Jak narazie Kołobrzeg 260 osób zarejestrowanych :) powoli się powieksza

PostNapisane: sobota, 15 wrz 2007, 21:13
przez Elfik
Dostałam jakis czas temu informacje od kuzynki z Wrocka i rozesłałam link znajomym. Stronka bardzo fajna, odnalazłam kontakt z dawnymi znajomymi nawet z przedszkola:)