Tai Chi

Napisane:
wtorek, 11 wrz 2007, 17:30
przez kejti
Cześć, czy toś może orientuje się gdzie w Kołobrzegu jest kurs tai Chi?

Napisane:
piątek, 14 wrz 2007, 14:10
przez abebe
były dyrektor MOSirU Karol. jest "wyznawcą "Tai Chi, możesz Go złapac w Pro Vicie jest tam dyrem, wiem, że zakładał taką sekcję