Strona 1 z 4

Napisane:
wtorek, 4 wrz 2007, 18:55
przez abebe
jakbym mógł się do czegoś przydac, to jestem do dyspozycji


Napisane:
środa, 5 wrz 2007, 12:20
przez abebe
Achajko, na mnie zawsze możesz liczyc.!
tylko ostrożnie z panem jeszcze prezesem Victorii( czarne chmury nad chłopiną się zbierają)


Napisane:
środa, 5 wrz 2007, 12:58
przez kołysanka
Achajo, a możesz coś więcej napisać jaki charakter będą miały koncerty?
Tzn. jaka muzyka, zespoły, etc. (i czy tylko zespoły, czy ogólnie kołobrzescy artyści z szeroko pojętą twórczością), bo bo innego pasuje do Tirlitonek, a co innego do muzyki w stylu Bandy Puchatka.
Czy też to będzie taki cykliczny twórczy misz-masz jak Orkiestra co roku zbierający na coś (kogoś) innego?

Napisane:
środa, 5 wrz 2007, 13:21
przez loisslane
A ja w ogóle uważam, ze stowarzyszenie Victoria jest za mało znane w Kołobrzegu. Nie ma go nawet w spisie organizacji pozarządowych na oficjalnej stronie miasta. To jedyne takie stowarzyszenie w mieście, działa juz dobry rok, a poza dziennikarzami i lekarzami wiedzą o nim właściwie chyba tylko bardziej lub mniej pośrednio zaangażowani w jego działalność. A szkoda.

Napisane:
czwartek, 6 wrz 2007, 20:56
przez mimoza
w latarni chyba powinno zagrać się rocka -
proponuje
latarnicy dla victorii -

Napisane:
czwartek, 6 wrz 2007, 21:55
przez abebe
Achaja, super, ale powiedz mi, tego prezesa chosztaplera już pogonili tak?
wiem, że jestem upierdliwy ale nie daje mi tos pokoju.!


Napisane:
sobota, 8 wrz 2007, 12:57
przez _Sandman_
Mucha został odwołany Prezeswm jest Aśka teraz.

Napisane:
wtorek, 11 wrz 2007, 18:48
przez Vin
super
na bank pojde posluchac