o mrówkach i nie tylko
witam. chciałem napisać w innej rubryce tego forum ale nie moge ciekawe czemu.tylko "elita" może.chciałem sie zwrócić do pana konsula i nie tylko .jeśli chodzi o mrówki z MD to one są potrzebne choć nie w tym szyldzie i takiej formie.trzeba pamiętać,że takie organizacje potrafią wiele...jest jedna taka w Polsce najliczniejsza..i niedawno reaktywowana w Kołobrzegu."elito" nie zapomnij o tym zresztą niedługo sie wam pokażemy.pozdrawiam
Na poczatek mozesz sie pokazać, ale w dekonspiracji ludzików
