Czy warto krytykowac?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Czy warto krytykowac?

Postprzez abebe » czwartek, 23 sie 2007, 16:54

Byc może temat do śmietnika( takze proszę bardzo) ale zauważyłem pewne zjawisko.
Ktoś, ogólnie jest dobry w czymś tam, i pojawi się na forum np. Jego zdjęcie, chocby był to WC Picker z profilu to prawie wszyscy - Och cudne, piękne, super ( ok! Ich prawo). Ale jak ktoś napisze np - lipa, nie podoba mi się.... to mój Boże od razu lepiej wyjechac z tego kraju. zastanawia mnie to.
nie piszcie tylko proszę, żebym zmienił dilera, to straszne , czy coś w tym stylu.
pozdrawiam! :D :D
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez FiDo » czwartek, 23 sie 2007, 17:07

zmien dilera :P

to jest kwestia umiejetnosci strawienia krytyki i rodzaju samej krytyki. jesli jest ona konstruktywna (odbiorca napisze, co mu sie konkretnie nie podoba) i autor potraktuje to jako odpowiedni sygnal zwrotny, nastepne jego zdjecie bedzie lepsze. jesli opinia jest typu: do dupy - dla mnie znaczy to tyle, ze komentator ma w dupie autora i probuje go obrazic. i jak sie ma fotograf zachowac? nieraz spotkalem sie tez z takimi komentarzami przy wspanialych fotach, bo nie wszyscy je potrafili czytac.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » czwartek, 23 sie 2007, 18:49

Nie zmieniaj dilera- ten jest w porządku ( przynajmniej trzyma standard :lol: ).

Każdy ma prawo krytykować, każdy ma prawo również do tego,żeby wyrazić opinię pozytywną.
Lincz za upodobania i opinie?
Przesada...
Ostra wymiana zdań?- owszem.... byle na poziomie i w granicach dobrego smaku i kultury.

Można też przecież próbować przekonać kogoś do swojego zdania... do innego spojrzenia.
Wolna wola- i po to miedzy innymi jest forum- do dyskusji, wymiany poglądów- prawda?

Ja tez za kilka swoich opinii już pakowałam manatki... :lol:
...ale wciąż jestem...

Warto wiec krytykować... :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez VOLT » czwartek, 23 sie 2007, 19:13

Bardzo lubie krytykowac, zwlaszcza zdjecia w galerii.

Heja
Avatar użytkownika
VOLT
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek, 9 lip 2007, 17:28

Postprzez Sowa » czwartek, 23 sie 2007, 19:31

Jak ktoś nie potrafi nic w swoim życiu zrobić ,to wiecznie jest niezadowolony i wszystkich krytykuje.
Kiedyś mówiło się o takich osobach ,że są nie dopieszczone.Obecnie jest używane bardziej dosadne słownictwo-ale czy trzeba je używać publicznie?
Krytyka rzetelna jest budująca .Natomast krytykowanie kogoś tylko dlategio , że próbuje coś zrobić i pokazać to innym , świadczy o niskim poziomie autora krytyki i nie ma co się tym przejmować.
Róbmy swoje...... :P
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez FiDo » czwartek, 23 sie 2007, 19:34

Sowa napisał(a):Róbmy swoje...... :P


o wlasnie, madra uwaga :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Ja_ » czwartek, 23 sie 2007, 21:04

abebe czy jak Ci tam... po prostu nie zadawaj sie ze smajlejem hyhy
Ja_
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 9 mar 2006, 21:19

Postprzez MAJAK » piątek, 24 sie 2007, 08:33

Nie można nazywać krytyką anonimowe opluwanie ludzi nawet gdy są to osoby publiczne.
Od jakiegoś czasu staram się na bieżąco czytać zamieszczanie posty i uważam , że kilku forowiczów niczym innym się nie zajmuje jak dokopywaniem wybranym osobomi. :?
MAJAK
Bywalec
 
Posty: 37
Dołączył(a): wtorek, 12 cze 2007, 19:01
Lokalizacja: z morza

Postprzez Sowa » piątek, 24 sie 2007, 09:11

Pewien krytyk stwierdził , że prawdziwa krytyka jest budująca.
Natomiast specjalnością większości jest krytyka dla krytyki.Brak odpowiedzialnosci .....
Sowa
Dyskutant
 
Posty: 199
Dołączył(a): wtorek, 27 lut 2007, 20:11
Lokalizacja: KOŁOBRZEG

Postprzez Vin » piątek, 24 sie 2007, 12:16

raz napisalam ze jakies foto sie mnie nie podoba
dzieki, od wtedy wszystkie foto sa piekne

:P :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Bruno » piątek, 24 sie 2007, 12:18

odpowiedz byla, ze nie musi sie podobac :P i bidulka zamknela sie w sobie
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości