Strona 1 z 1

PostNapisane: czwartek, 23 sie 2007, 19:34
przez Sowa
Podaj wymagania i warunki pracy oraz ...... za ile i na jak długo ta praca?
Może warto nie wyjedżać do Niemiec?

PostNapisane: poniedziałek, 27 sie 2007, 21:42
przez zen_kg
Pffffffffffff... Kto tam wytrzyma :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: wtorek, 28 sie 2007, 21:23
przez Furian
hehe siemanko serial :P
widze ze kolejny serwisant ... :]
bede w k-g 5-go to mozna sie spotkac
pzdr