Strona 1 z 1

Sprzęt foto w Kołobrzegu. Gdzie?

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 21:17
przez HorHe
Przepraszam za zaśmiecanie.

Bardzo prosze liczną grupe fotografów na forum o odpowiedz na pytanie :
gdzie w Kołobrzegu lub okolicach można się zaopatrzyc w obiektyw?
mamy w okolicy jakis punkt z dobrym i szerokim asortymentem?

może Koszalin?

Czy jednak zostaje szczecin itp?

Re: Sprzęt foto w Kołobrzegu. Gdzie?

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 21:27
przez Bruno
HorHe napisał(a):Przepraszam za zaśmiecanie.

Bardzo prosze liczną grupe fotografów na forum o odpowiedz na pytanie :
gdzie w Kołobrzegu lub okolicach można się zaopatrzyc w obiektyw?
mamy w okolicy jakis punkt z dobrym i szerokim asortymentem?

może Koszalin?

Czy jednak zostaje szczecin itp?

w zachodniopomorkim lipa.
najlepiej polowac na allegro jak najblizej i pytac czy przed zakupem mozna przetestowac sprzet.

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 21:44
przez [Vk]
W Kołobrzegu jesli o sprzet fotograficzny chodzi to najogolniej mowiac lipa. Najzwyczajniej w swiecie go tutaj nie ma.
Z allegro moge polecic autofocus [ wiecej przedmiotów sprzedaja pod adresem digital24.pl ]. Mozna dowoli u nich testowac obiektywy, oddac jesli stwierdzi sie jakies wady z autofocusem itp.
A czego konkretnie szukasz do swojego 400D? [/center]

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 21:57
przez HorHe
Potrzebuje coś szerokiego. 17-40 albo 17-55 canona. Tyle że nie chce brać w ciemno z allegro. tak jak mówicie dogadam sie z kimś w kwestii przetestowania albo pojade gdzieś sam na zakupy.

w każdym razie dzieki

PostNapisane: czwartek, 16 sie 2007, 22:07
przez Bruno
ludzie chwala taki wynalazek:
http://allegro.pl/item222482803_tamron_ ... elsko.html
w poznaniu mozna kupic i potestowac ;)
a tu masz w swinoujsciu 17-40:
http://allegro.pl/item226267109_canon_1 ... nowy_.html

PostNapisane: niedziela, 19 sie 2007, 09:51
przez HorHe
Przemyśle tego tamrona. Dzieki Bruno

PostNapisane: niedziela, 19 sie 2007, 10:11
przez Martius
Canon :twisted:
A sprzęt tylko za granicą .
np Canon EF-S 10-22mm
Nowa 2200 np w U.K
W P.L OD 2700 DO Aż 3700 Zł


----------------------------------------------------------------------------------------
Canon 400d body + karta 4 gb - 2000 zł
Polska ok 3000 zł
Canon 5d body 6000 zł
Polska od 8400 do 12000 zł .
----------------------------------------------
Wniosek można kupić 5d z przyzwoitą optyka , kartą i torbą mieszcząc się w cenie jaką oferują nam polscy sprzedawcy .

PostNapisane: niedziela, 19 sie 2007, 17:37
przez [Vk]
HorHe napisał(a):Przemyśle tego tamrona. Dzieki Bruno

Co do tego Tamrona 17-50, to poczytaj przed jego zakupem posty typu 350D + tamron , tamron vs kit , wadliwy tamron + 400D?.. Niektorzy roztaczali juz na tym forum legendy jak to szkło czasami fatalnie wspolpracuje z puszkami Canona i ze lepiej zainwestowac w 17-55 Canona, albo L'ke 17-40.. Tak tylko mowie bo sam kiedys chcialem go kupic, ale po testowaniu stwierdzilem, ze raczej podziekuje. Ciezko powiedziec tak naprawde ile w tych postach narzekan, bledow uzytkownikow, ale ich ilosc ogolnie na forach chyba nie jest przypadkowa.

A co do postu Martiusa i cen poza naszym pieknym krajem, to moge polecic b&h photo video.

PostNapisane: niedziela, 19 sie 2007, 19:37
przez Bruno
Syf trafia sie w kazdej partii towaru, w kazdej marce. Wpadki tez miewa Canon. Niska cena= duza ilosc egzemplarzy -->> wieksza szansa trafienia na feler.
Dlatego swiadomie zakladam sprawdzenie obiektywu przed zakupem.

PostNapisane: niedziela, 19 sie 2007, 21:48
przez marek
Tamrony można brać tylko ze sprawdzonego źródła, forum Canon Board przeważnie zaopatruje się u jednego z użytkowników w Poznaniu, Bruno napominał o niejakim "Cichym"

PostNapisane: niedziela, 19 sie 2007, 23:22
przez [Vk]
marek napisał(a):Tamrony można brać tylko ze sprawdzonego źródła, forum Canon Board przeważnie zaopatruje się u jednego z użytkowników w Poznaniu, Bruno napominał o niejakim "Cichym"


Otoz to .. ;) Wszystko mozna testowac osobiscie u Cichego w poznaniu.. link do jego oferty - click.