Martius napisał(a)::lol:
dno dna
Nie studiowało się przypadkiem na Łódzkiej

Jeżeli nie to przepraszam, a jeżeli tak to ten sam poziom.
Tak na marginesie panie inteligentny jak ktos się chce nauczyć czegoś to nauczy się wszędzie, obojętnie na jakiej uczelni. Obraziłeś teraz trochę absolwentów tej szkoły, całą jej kadrę i tych którzy się na niej obecnie uczą. Sam kończyłem tą szkołę, nie zaprzeczam że poziom może nie jest najwyższych lotów, ale pomęczyć się trochę trzeba jednak. Teraz podobno podkręcili poziom.
Wielu ludzi, którzy ze mna studiowali prowadzi własne interesy i to z powodzeniem.
Co do twojej wypowiedzi panie inteligent to sam pokazałeś poziom dna, pomachaj rączkami, może jeszcze sie odbijesz, chociaż ciężko będzie.
Inteligentny jesteś widać co najmniej jak student SGH więc myśl zanim coś napiszesz. To naprawdę nie boli.