Nasze pociechy.
Proponuję temat o naszych dzieciach. Wrzucajcie fotki, opowiastki, porady itp.
Nemi uczy się pstrykać foty.
Wschód słońca jest piękny

Nemi uczy się pstrykać foty.
Wschód słońca jest piękny


. Kurde jakbym była młodsza to bym go sobie zarezerwowała
. Wojtuś 
genialna mina


Mojej lodówki już nie widać spod tych magnesów i nalepek
Ohhh bym wytarmosiła tego blondaska 
, będę Cię namawiała, pomyśl tylko, będziesz tarmosić dzień i noc ile tylko będziesz chciała!! 

Nie wiem czy to ważne, ale ja wiem jak się dzieci robi
Słonko brzuszek rewelacja. Obiecuję, że też taki będę miała kiedyś tam 