Dowiedziałem się dzisiaj w pracy o sprawie od znajomej, sam kiedyś miałem wypadek i potrzebowałem krwi. Mam 0 Rh- i jutro rano pójdę oddać.
zastanawiam sie jak to jest...
niedawno w Lodzi byla zbiorka krwi dla mojego swietej pamieci profesora. zbierali wszyskie grupy krwi, niepasujace wymieniali na wlasciwa. nie ma czegos takiego w Kolobrzegu?