Strona 1 z 4

PostNapisane: środa, 8 sie 2007, 14:58
przez astic
Dowiedziałem się dzisiaj w pracy o sprawie od znajomej, sam kiedyś miałem wypadek i potrzebowałem krwi. Mam 0 Rh- i jutro rano pójdę oddać.

PostNapisane: środa, 8 sie 2007, 16:08
przez FiDo
zastanawiam sie jak to jest...
niedawno w Lodzi byla zbiorka krwi dla mojego swietej pamieci profesora. zbierali wszyskie grupy krwi, niepasujace wymieniali na wlasciwa. nie ma czegos takiego w Kolobrzegu?

PostNapisane: środa, 8 sie 2007, 16:13
przez Bruno
istnieje taka opcja, ze tej grupy moga nie miec, albo znikome ilosci...

PostNapisane: środa, 8 sie 2007, 22:12
przez mimoza
rh + do dyspozycji

PostNapisane: czwartek, 9 sie 2007, 09:36
przez astic
Achaja napisał(a):mnie też to zastanawia

przekazując mi informacje powiedziano dokładnie że ma być 0Rh-

a właśnie wydawało mi sie, ze powinno byc tak jak mówisz

może uda mi sie zdobyc więcej informacji


Byłem dzisiaj oddać i pytałem się o możliwość wymiany powiedziano mi że nie ma takiej możliwości że musi być konkretnie 0 Rh (-) jednak nie uzyskałem wiadomości dlaczego.

Jest jeszcze jedna niepokojąca wiadomość. Mianowicie pani w krwiodawstwie poinformowała mnie że nie ma zapotrzebowania na krew z Katowic. Przymnie zakładała rubrykę oddających krew na rzecz Arka.

Godzinę temu były już dla niego 3 jednostki

PostNapisane: czwartek, 9 sie 2007, 09:41
przez astic
Może się jeszcze rozkręci sprawa, wywiesiłem ogłoszenia u mnie w pracy jedna osoba się już skusiła i poszła może ktoś jeszcze...