Strona 1 z 1

Kamerka na plaże lub centrum Kołobrzegu

PostNapisane: wtorek, 7 sie 2007, 13:39
przez Grolsch
Jestem bardzo ciekawy czy w Naszym Kołobrzegu jest jakaś kamerka internetowa na centum miasta lub plaże...??Szukałem takiej kamerki lecz nie znalazłem.Może ktoś coś takiego znalazł w necie...??

PostNapisane: wtorek, 7 sie 2007, 17:38
przez Didi
http://83.16.228.182/index.cgi

kamerka z Osrodka Bałtyk na molo i plaze :)

PostNapisane: wtorek, 7 sie 2007, 19:32
przez VOLT
Didi napisał(a):http://83.16.228.182/index.cgi

kamerka z Osrodka Bałtyk na molo i plaze :)


nie działa

PostNapisane: środa, 8 sie 2007, 10:10
przez Grolsch
VOLT napisał(a):
Didi napisał(a):http://83.16.228.182/index.cgi

kamerka z Osrodka Bałtyk na molo i plaze :)


nie działa



Działa i to nawet płynnie :D do ogladania używam przeglądarki OPERA. Teraz przynajmniej wiadomo czy jest tłoczno na plaży hehhehe

Dzięki Didi