Plaża zachodnia
Jakie macie zdanie na temat plaży zachodniej w naszym mieście? Otóż ja mogę powiedziec,że plaża jest ok tylko zaplecze gastronomiczne bardzo kiepskie...Już nie mówie o szaletach, których naliczyłem aż jedną i to tak umiejscowioną,że nikt chyba o niej nie wie, tylko chyba z wyjątkiem obsługi...


bałagan i smietnik w normie, czyli tak jak w każdej innej nadmorskiej okolicy. Zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe dość rozbudowane, toalet nie liczyłam
minusem jest dośc długa droga przez park, szczególnie kiedy ławki w nim okupuje nietrzeźwe towarzystwo.
