Strona 1 z 1

jakaś dziwna promocja ?

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 08:39
przez mimoza
jakaś dziwna promocja ? czy to możliwe ?

Klienci Tele 2 otrzymają dostęp do internetu (1 lub 2 Mb/s) za darmo przez 15 miesięcy. Potem będą płacić 49 zł miesięcznie (1 Mb/s) lub 94 zł (2 Mb/s). Oznacza to, że średnia opłata miesięczna w trakcie trwania 36-miesięcznej umowy wyniesie odpowiednio 29 zł lub 55 zł.
Tele2 udostępnia klientom modem Thomson ST536, który pozwala na stałe, jednoczesne podłączenie do Internetu dwóch komputerów (USB i Ethernet) bez konieczności logowania się do sieci. Modem ten jest dodatkowo wyposażony w firewall.

tu calosc

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 08:47
przez Bruno
a doliczyles abonament telefoniczny Tele2 ?? Bez niego nie bedziesz mogl miec internetu :P

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 09:53
przez mimoza
ja tkk nie zmieniam - ale nie wiedziałem w czym jest pułapka ... no to już wiem...

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 12:40
przez Bruno
mimoza napisał(a):ale nie wiedziałem w czym jest pułapka ... no to już wiem...

podales linka gdzie byly warunki promocji - oznacz to, ze nawet nie czytasz tego, co podajesz :P

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 12:46
przez mimoza
Bruno napisał(a):
mimoza napisał(a):ale nie wiedziałem w czym jest pułapka ... no to już wiem...

podales linka gdzie byly warunki promocji - oznacz to, ze nawet nie czytasz tego, co podajesz :P


w tym tekście tego nie ma ... właśnie przed chwilą ponownie czytałem... o co Ci chodzi... ?

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 13:04
przez Bruno
Sa genialni:
http://www.tele2.pl/pages/dla_domu/internet_1mb.html
Polecam dzial III, pkt 3 :D

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 13:17
przez mimoza
dzięki - już wiem....

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 13:20
przez Demurrer
Bruno napisał(a):Sa genialni:
http://www.tele2.pl/pages/dla_domu/internet_1mb.html
Polecam dzial III, pkt 3 :D


To akurat nie dziwi. Istotą tej promocji jest związanie się na okres 36 miesięcy z dostawcą. Podobnie jak w promocji Netii i każdej innej promocji tego typu.
No chyba nie sądzicie, że po roku bezpłatnego internetu będzie można rozwiązać umowę bez żadnych konsekwencji.

PostNapisane: wtorek, 31 lip 2007, 15:44
przez mimoza
po to pisałem ten temat - trochę ludzi sie dowiedziało o co chodzi, dzięki

PostNapisane: środa, 1 sie 2007, 22:48
przez Joey
mniej więcej podobnie wygląda nowa taryfa "zero" w erze :) tylko z tego co slyszalem, to tam mozna odejsc od umowy