Strona 1 z 1

Euro kiszka

PostNapisane: wtorek, 24 lip 2007, 08:45
przez EKG
Ostanio dość często gramy na euroboisku i zaczeło nas zastanawiać, że panuje tam plaga komarów. Sprawa się wyjaśniła po ostatnim deszczu. Na boisku stoi woda. Ponoć miało to być tak nowoczesne boisko że można grać nawet w deszcz. Niestety nie u nas. Wniosek: na boisku nie działają odpływy, mało tego resztki wody "stoją" w rurach odpływowych, nawet jak nie pada. Pod boiskiem zrobiło się bagienko i komary mają raj. Szkoda, a takie fajne było.

PostNapisane: wtorek, 24 lip 2007, 09:36
przez Bruno
co tak zdziwiony ?? przeciez cala poprawa drenazu boiska polegala na tym, ze na srodku dano wiecej ziemi (wystarczy popatrzec na boisko)aby woda splywala na boki. Poszukaj na forum, bylo pisane o tym jeszcze przed oddaniem.

PostNapisane: wtorek, 24 lip 2007, 09:56
przez Flo
ciekawe jakie bedzie boisko na SP8 skoro jeden robi a dwoch stoi i sie patrzy :)

PostNapisane: wtorek, 24 lip 2007, 20:51
przez mimoza
jest cudnie

PostNapisane: wtorek, 24 lip 2007, 21:24
przez astic
Cóż fachowcy wyjechali zostali tylko tacy. No mam nadzieje że wyjdzie im lepiej niż euroboisko.