Strona 1 z 1
Tyski festiwal im. Ryśka Riedla "Ku Przestrodze"

Napisane:
czwartek, 19 lip 2007, 21:48
przez copcat
28-29.07.2007 w Tychach odbędzie sie IX Festiwal "Ku przestrodze"
Kto z was sie na niego wybiera?

Napisane:
czwartek, 19 lip 2007, 23:23
przez copcat
chodzi tu mianowicie o zorganizowanie wyjazdu "wspólnie" zawsze ciekawiej i bezpieczniej...

Napisane:
piątek, 20 lip 2007, 15:06
przez copcat
znam ten topic, ale jednak uważam ze osobny topic do festiwalu wiecej zdzila z organizacja niz przeszukiwanie stosów odpowiedzi szukajac osob chetych na wyjazd.

Napisane:
sobota, 21 lip 2007, 09:03
przez copcat
Ale skoro jest już ten temat, to po prostu dajcie sie wypowiedzieć tym co jadą na "Tychy"

Napisane:
sobota, 21 lip 2007, 23:33
przez copcat
To nie jeden koncert a seria koncertów w ciągu 2 dni, miedzy innymi, dżem, Cree, Tsa...
Strona Festiwalu

Napisane:
niedziela, 22 lip 2007, 14:03
przez kamila
może po prostu wejdź na forum Dżemu i tam się z kimś umów.. ludzie jadą z Koszalina, Poznania, Szczecina, także śmiało możesz się popytać
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)

Napisane:
poniedziałek, 23 lip 2007, 00:03
przez copcat
no niestety potrzebuje kogoś z kolobrzegu, to trochę zawiła sprawa wiec nie będę sie w nią wgłębiał.