Strona 1 z 1

PostNapisane: środa, 18 lip 2007, 22:40
przez Deja Vu
Myślę, że musisz szukać na forach angielskich(malarz, solidny, niedrogi - takie rzeczy to tylko w erze). :wink:

PostNapisane: czwartek, 19 lip 2007, 03:10
przez Agunia__
dokladnie - na forach angielskich ew cos w stylo mojawyspa.co.uk ;) tam pelno takich ogloszen... wiekszosc malarzy tam pojechala... a w kraju bieda...

PostNapisane: czwartek, 19 lip 2007, 09:20
przez cushu
Ale przecież teraz jest sezon urlopowy.. ja bym szukał na forach Monako, bo z tego co słyszałem to wszyscy siedzą już w Monte Carlo smażąc się i popijając drinki z parasolką na swoich nowych jachtach... :lol:

PostNapisane: niedziela, 22 lip 2007, 13:27
przez HorHe
puszczam Ci namiary na pw :roll: