Strona 1 z 7

ZLOT 21.07 na swiezym powietrzu

PostNapisane: poniedziałek, 16 lip 2007, 18:24
przez Flo
Po burzliwych rozmowach bedzie zlot w sobote, pewnie pod molo z winemw reku :twisted:

Na razie jest pewne ze Fido tam bedzie, ja tylko informuje z braku posiadania przez Fida neta

Slyszalem jednak ze pojawi sie rowniez Wielebny :roll:

PostNapisane: poniedziałek, 16 lip 2007, 19:16
przez Mafi
No tak, ale jedna uwaga - SatH słusznie zauważył, że przecież wtedy Sunrise wypada. Wiecie co się będzie w mieście - a tym bardziej na plaży działo? Nie wyobrażam sobie tego. Ale powodzenia życzę. ;)

PostNapisane: poniedziałek, 16 lip 2007, 19:21
przez Flo
Mafi napisał(a):No tak, ale jedna uwaga - SatH słusznie zauważył, że przecież wtedy Sunrise wypada. Wiecie co się będzie w mieście - a tym bardziej na plaży działo? Nie wyobrażam sobie tego. Ale powodzenia życzę. ;)


miejsce do ustalenia, spokojnie :)

PostNapisane: poniedziałek, 16 lip 2007, 19:31
przez EmDeKa
Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlot :twisted: Kurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje :roll:
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 16 lip 2007, 19:32
przez Flo
EmDeKa napisał(a):Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlot :twisted: Kurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje :roll:
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni :lol:


beda jeszcze okazje :)

PostNapisane: poniedziałek, 16 lip 2007, 19:33
przez j0shu4
EmDeKa napisał(a):Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlot :twisted: Kurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje :roll:
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni :lol:

mozemy zmoddowac impreze Em wchodzisz ? :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 16 lip 2007, 21:32
przez Tisaja
j0shu4 napisał(a):mozemy zmoddowac impreze Em wchodzisz ? :wink:


Booosh.. a jakieś preferencyjne warunki? [smilie=look.gif]
Znajomości, układy, układziki, wazelinka... i jakieś przekleństwo, obgadywanko, awanturkę da sie przemycić?
SatH.. ratuuuj.. :lol:

Winko odpada... ja w końcu chceeeeee.... patrz podpis :lol:

PostNapisane: wtorek, 17 lip 2007, 00:29
przez Deja Vu
Flo - improwizuj dalej :lol:

PostNapisane: wtorek, 17 lip 2007, 05:19
przez Flo
Deja Vu napisał(a):Flo - improwizuj dalej :lol:


Tobie to genialnie idzie, wiec nie odbiore Ci roboty

PostNapisane: wtorek, 17 lip 2007, 17:14
przez Mafi
Zmieniłam zdanie. :D

Jak dostanę listę osób jakie będą to się zastanowię. :D