ZLOT 21.07 na swiezym powietrzu
Po burzliwych rozmowach bedzie zlot w sobote, pewnie pod molo z winemw reku
Na razie jest pewne ze Fido tam bedzie, ja tylko informuje z braku posiadania przez Fida neta
Slyszalem jednak ze pojawi sie rowniez Wielebny
Na razie jest pewne ze Fido tam bedzie, ja tylko informuje z braku posiadania przez Fida neta
Slyszalem jednak ze pojawi sie rowniez Wielebny



