Na razie jest pewne ze Fido tam bedzie, ja tylko informuje z braku posiadania przez Fida neta
Slyszalem jednak ze pojawi sie rowniez Wielebny



Mafi napisał(a):No tak, ale jedna uwaga - SatH słusznie zauważył, że przecież wtedy Sunrise wypada. Wiecie co się będzie w mieście - a tym bardziej na plaży działo? Nie wyobrażam sobie tego. Ale powodzenia życzę.

Kurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje

EmDeKa napisał(a):Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlotKurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje
![]()
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni

EmDeKa napisał(a):Tego dnia koło molo ma być też Grzegorz Turnau z Dorotką Miśkiewicz. Jeśli miałbym wybrać wino w ręku, a w/w koncert - to jednak poszedłbym na koncert. A tak mnie kusi jakiś zlotKurcze... nie ma innych terminów? W końcu są wakacje
![]()
Nie to, że torpeduję.... a zresztą... za modem i tak nikt nie tęskni

j0shu4 napisał(a):mozemy zmoddowac impreze Em wchodzisz ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości