Strona 1 z 5

Co powinno być w aucie

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:36
przez Koala
Witam chcialem sie dowiedziec po powinno sie wozic w aucie procz apteczki, gasnicy, :> trojkata, kamizelki i jakis tam narzedzi mapy??

Macie pomysly co ma byc jeszcze na skladzie?

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:37
przez Flo
papier toaletowy - powaznie :)

kolo zapasowe i lewarek

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:38
przez FiDo
w Twoim przypadku zestaw lisci eukaliptusa ;)

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:38
przez Vin
woda mineralna recznik chusteczki

hmmm no moze jeszcze prezerwatywy

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:39
przez cichy
Vin napisał(a):woda mineralna recznik chusteczki

hmmm no moze jeszcze prezerwatywy

i kocyk :lol:

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:43
przez qrczak
Zależy kto co potrzebuje i lubi mieć pod ręką. Wszystko co wymieniłeś powinno być, co prawda nie wszystko jest wymagane prawem ale może się przydać. Zimą skrobaczka do szyb się przydaje. Może jeszcze hak holowniczy. Ewentualnie komplet zapasowych żarówek i może jakiś śrubokręt, ale to już ekstrawagancja. :wink:



Ja od siebie dodam jeszcze pół litra (coca coli oczywiście), bez tego mój samochód nie jedzie, a jak już ruszy to co najwyżej do najbliższego sklepu, potem odmawia posłuszeństwa. :lol:

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:45
przez Vin
Koala to jakby facet chyba :D

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 20:49
przez Vin
a czy ja sie pytalam co wozic ?
Koala sie pytal
gupia

:P :lol:

PostNapisane: czwartek, 12 lip 2007, 21:21
przez Sowa
Przyda się coś do pompowania opon.

PostNapisane: piątek, 13 lip 2007, 07:57
przez Mafi
cukierki miętowe, husteczki do rąk, odświeżacz powietrza, okulary przeciwsłoneczne, gumka do włosów, kawałek kartki i długopis, szufelka i zmiotka, żarówki, latarka, baniaczek z płynem do spryskiwaczy, ściereczka, drobne na parking... i takie tam. :P

PostNapisane: piątek, 13 lip 2007, 09:01
przez james
wbudowana chłodziarka do piwa :wink: