zrobta ludziska cos z to pogodo
uprzejmie zwracam sie do wielce wplywowego frum tkk, by sprawiło poprawe pogody... i to od zaraz... mam zimnego wilgotnego doła... może jakies recepty ? tylko nie polecajcie mi wódy, bo ledwo wróciłem z odwyku... a ostatnie zbiory zabrały chłopaki w czasie działkowania.... to starszne... i wszyscy o tym pisali...
więc co z tą pogodą ? SOS!

więc co z tą pogodą ? SOS!

Już nawet nie musi być upałow, tylko żeby nie padało i nie wiało ciagle, bo chodzę jakaś zaspana i bez energii. Ja chcę założyć klapeczki i iść na plażę, a przy tej pogodzie to chyba kozaki z szafy niedługo wyciagnę, mogą sie jeszcze przydać 
!!!!!





