Strona 1 z 8

zrobta ludziska cos z to pogodo

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 08:10
przez mimoza
uprzejmie zwracam sie do wielce wplywowego frum tkk, by sprawiło poprawe pogody... i to od zaraz... mam zimnego wilgotnego doła... może jakies recepty ? tylko nie polecajcie mi wódy, bo ledwo wróciłem z odwyku... a ostatnie zbiory zabrały chłopaki w czasie działkowania.... to starszne... i wszyscy o tym pisali...

więc co z tą pogodą ? SOS!
:help: :help: :help:

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 09:31
przez Elfik
W końcu wszystkomogące forum powinno jakoś wpłynąć na pogodę :P Już nawet nie musi być upałow, tylko żeby nie padało i nie wiało ciagle, bo chodzę jakaś zaspana i bez energii. Ja chcę założyć klapeczki i iść na plażę, a przy tej pogodzie to chyba kozaki z szafy niedługo wyciagnę, mogą sie jeszcze przydać :evil:

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 10:01
przez telka_es
Mimoza o ile dobrze wiem to ty masz moc sprawczą....... więc działaj !!!!!!!


ja też tęsknie za słoneczkiem........
mogą być nawet upały :wink:

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 13:12
przez cushu
no przecież ładnie jest :lol:

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 14:28
przez kamila
wciągnęłam nosem troche chmur, lepiej? :mg:

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 15:07
przez loisslane
0wn4g3 napisał(a):Aczkolwiek sa tacy co wolą pogodę w proszku :twisted:


...a inni półśrodki...

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 18:10
przez mimoza
Jesteście wielecy... obejrzałem Kubicę, trohe koncertu, wylazłemz koca, otwieram balkon a tu cudnie jest - no lecę na spacer... oby tak dalej... wiatr może być, byle nie chmury.... do jutra :serce: :serce: :serce:

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 19:00
przez Elfik
mimoza napisał(a):Jesteście wielecy... obejrzałem Kubicę, trohe koncertu, wylazłemz koca, otwieram balkon a tu cudnie jest - no lecę na spacer... oby tak dalej... wiatr może być, byle nie chmury.... do jutra :serce: :serce: :serce:

Jeszcze trochę popiszemy i pozaklinamy pogodę to może jutro nawet tego okropnego wiatru nie będzie :P :D

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 19:07
przez cushu
Jutro będzie deszcz. Gówniany front atmosferyczny przyjdzie i zdołuje wszystkich meteopatów, psychopatów i innych takich co się kończą na -ów, albo w ogóle się kończą, bądź byli będą lub są skończeni. Taki lajf. :lol:

PostNapisane: sobota, 7 lip 2007, 21:23
przez Colberg
Pogoda jest SUPER! :D
Wolicie tak jak w Grecji? 40 stopni w cieniu? Wątpię... Wolę zimne kołobrzeskie lata i ciepłe zimy :)