Boisko w Podczelu-zdewastowane
Napisałem tego posta mając nadzieję, że ktoś kompetentny zwróci uwagę na stan boiska ze "sztuczną murawą" przy szkole w Podczelu. Boisko niegdyś otwierane z wielką pompą jako jedyne na pomorzu, w tej chwili zapomniane, niszczeje. Dziury, poodklejane części murawy, rozkradane aluminiowe bramki. Może rada osiedla się zainteresuje. W końcu chyba lepiej naprawiać niż czekać aż będzie trzeba wybudować nowe.
Najlepiej zrobić tam "dni Podczela" może ktoś w końcu zauważy.
Najlepiej zrobić tam "dni Podczela" może ktoś w końcu zauważy.

) bedzie na SP8, a swoja drga powinni sie tamtym zajac
