Strona 1 z 1

Tlumacz przysiegly - dunski

PostNapisane: wtorek, 3 lip 2007, 11:05
przez Flo
Czy jest w Kolobrzegu tlumacz przysiegly jezyka dunskiego? Jesli tak to poprosze pilnie o namiar

Potrzebuje przetlumaczyc dokumenty wozu

PostNapisane: wtorek, 3 lip 2007, 11:32
przez qrczak
School by the sea. Spróbuj u nich.

PostNapisane: wtorek, 3 lip 2007, 18:19
przez EKG
Jeśli dokumenty potrzebne do rejestracji auta z Danii, to wyślij faksem:
tel/fax 0048 67 213 43 81
Tłumacz przysięgły Celina Pankau , 64-920 Piła , Wyspiańskiego 86
Oczywiście najlepiej wcześniej zadzwoń ale dużo osób z Kołobrzegu wysyła do niej
faksem, opłacasz za tłumaczenie (wpłata na jej konto) i na drugi dzień dostajesz tłumaczenie pocztą. O ile pamietam koszt jakieś 120zł. Polecam. :)

PostNapisane: wtorek, 3 lip 2007, 18:32
przez Flo
120? to sporo kasuje, 60zl sa ceny u renomowanych tlumaczy w Polsce. No ale zadzwonie, pogadam dzieki :)

PostNapisane: wtorek, 3 lip 2007, 21:48
przez EKG
Mogłem coś oczywiście pomylić bo często u niej nie tłumacze ale wiem że jest chyba "najszybsza" i najtańsza. Duński dowód ma dwie strony plus rachunek..... jakoś tak wychodzi. Zresztą zadzwoń i sprawdz.

PostNapisane: wtorek, 3 lip 2007, 21:48
przez Quit
...nie chwalac sie...znam dunski, niestety nie jestem tlumaczemm przysieglym.

PostNapisane: środa, 4 lip 2007, 05:21
przez Flo
EKG napisał(a):Mogłem coś oczywiście pomylić bo często u niej nie tłumacze ale wiem że jest chyba "najszybsza" i najtańsza. Duński dowód ma dwie strony plus rachunek..... jakoś tak wychodzi. Zresztą zadzwoń i sprawdz.


ja mam tylko jedna kartke wiec pewnie skasuje mniej, bede dzwonil dzieks

PostNapisane: środa, 4 lip 2007, 10:36
przez Flo
53zl w Pile , dzieki za namiar EKG

PostNapisane: piątek, 6 lip 2007, 11:34
przez Flo
i juz mam tlumaczenie w rece :)

Porzadna babka :)