Strona 1 z 2

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 19:28
przez boss
fajna reklama......

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 19:29
przez qrczak
ziomusiu, nie ten dział raczej.

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 20:09
przez BLAaa
We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 21:24
przez j0shu4
ziomuś napisał(a):
BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)


A co tu ma przynalezność partyjna?

nadmiar rak do pracy i 100 ojcow sukcesu
:twisted:
to byl OT przyznaje oficjalnie i ide sie biczowac

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 21:33
przez Konsul
ziomuś napisał(a):
BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)


A co tu ma przynalezność partyjna?

Koledzy nie dają pracy? Oj,oj oj przypomnij się POsłowi. Przecież wstępując do "MD" myślałeś o swojej przyszłości! Ale nie w markecie u "dilera" komórek chyba??? Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać. :wink:

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 21:45
przez kacper
Konsul napisał(a): Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.


To tyle tylko trzeba żeby pracować w PŻB :wink: :wink:

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 21:47
przez Flo
to "se" pogadali na temat :lol:

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 21:50
przez Konsul
kacper napisał(a):
Konsul napisał(a): Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.


To tyle tylko trzeba żeby pracować w PŻB :wink: :wink:

Wiesz co Kacper, znamy się. A Ty w Gołotę się bawisz? Wiesz, trochę to głupie z Twojej strony. Zarzucasz mi brak wiedzy w dziedzinie gospodarki nieruchomościami? To napisz wprost.

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 21:52
przez Konsul
ziomuś napisał(a):
Konsul napisał(a):
ziomuś napisał(a):
BLAaa napisał(a):We własnych szeregach nie macie chętnych? ;)


A co tu ma przynalezność partyjna?

Koledzy nie dają pracy? Oj,oj oj przypomnij się POsłowi. Przecież wstępując do "MD" myślałeś o swojej przyszłości! Ale nie w markecie u "dilera" komórek chyba??? Trza być asertywnym coś się znajdzie, każda dziedzina wchodzi w grę, studiowałeś coś pół roku? No to już jest.
Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać. :wink:


Dzięki. Pojechałeś mnie za ogłoszenie o pracy;/ sympatycznie

No w życiu, wręcz przeciwnie. Próbuję na Twoich kolegach wymusić zachowanie, że się o swoich nie zapomina. A może tak jest? To co z hasłem "Pomyśl o swojej przyszłości"? Nieaktualne?

PostNapisane: środa, 27 cze 2007, 21:55
przez kacper
Próbuje wprowadzic troche humoru , a mam super dzięki swoim dzieciaczkom , rozbawiły mnie do łez opowiadajac bajki na dobranoc.

Ziomek podał proste info ( fakt nie w tym dziale może) a robicie z tego wielkie halo . Może napisze temat - POMIDOR - wtedy też dopasujecie do tego ideologię .