Strona 1 z 1

Książeczka Zdrowia

PostNapisane: poniedziałek, 25 cze 2007, 12:39
przez emar
Witam.

Musze wyrobić sobie jak najszybciej książeczke zdrowia.

Od razu powiem że nie mam nic, żadnych badań, książeczki itp. Poprostu ziro ;]

Z tąd moja prośba bo kompletnie nie wiem od czego zacząć.

Gdzie mam się udać, jakie badania musze zrobić, mniej więcej jakie będą koszta.

Z tego co wiem musze zrobić Wymaz, Rentgen Klaty i Badania Krwi na VR.

Help! ;]

PostNapisane: poniedziałek, 25 cze 2007, 13:10
przez Bruno
Udaj sie do Sanepidu na Warynskiego, tam cie za raczke poprowadza...

PostNapisane: poniedziałek, 25 cze 2007, 16:06
przez Flo
na badanie krwi jest sposob, idziesz oddac krew i prosisz zeby ją zbadali, zrobia to bezplatnie a jeszcze czekolade dostaniesz. Ja tak robilem :)

Re: Książeczka Zdrowia

PostNapisane: wtorek, 26 cze 2007, 07:05
przez kamila
emar napisał(a):Z tego co wiem musze zrobić Wymaz
no, to nie należy do przyjemnych rzeczy :lol:

PostNapisane: wtorek, 26 cze 2007, 10:23
przez Trojan
na koniec musisz jeszcze iść do lekarza medycyny pracy po wpis w książeczkę , a to też kosztuje...

PostNapisane: wtorek, 26 cze 2007, 11:43
przez Joey
Trojan napisał(a):na koniec musisz jeszcze iść do lekarza medycyny pracy po wpis w książeczkę , a to też kosztuje...


i to tez nie nalezy do przyjemnych rzeczy :twisted:

Re: Książeczka Zdrowia

PostNapisane: wtorek, 26 cze 2007, 14:18
przez Olcia
kamila napisał(a):
emar napisał(a):Z tego co wiem musze zrobić Wymaz
no, to nie należy do przyjemnych rzeczy :lol:

a najdziwniejsze, że tylko w Kołobrzegu pobierają próbki na miejscu :twisted:
w innych miastach można przynieść w pudełku...
:wink:

Re: Książeczka Zdrowia

PostNapisane: wtorek, 26 cze 2007, 14:49
przez telka_es
Olcia napisał(a):
kamila napisał(a):
emar napisał(a):Z tego co wiem musze zrobić Wymaz
no, to nie należy do przyjemnych rzeczy :lol:

a najdziwniejsze, że tylko w Kołobrzegu pobierają próbki na miejscu :twisted:
w innych miastach można przynieść w pudełku...
:wink:



a feee..........
dlatego nie mam ksiażeczki ;/