dziecko potrzebuje pomocy

Napisane:
czwartek, 21 cze 2007, 14:51
przez barmaid
Stowarzyszenie dla osób z choroba nowotworową "VICTORIA" prosi o pomoc. Pilne!!! Jeden z podopiecznych stowarzyszenia, 10 letni chłopczyk potrzebuje krwi grupy "0 RH - ". Osoby posiadające taką grupę krwi, lub znające kogoś z taką proszę o kontakt z prezesem stowarzyszenia pod nr telefonu 697 318 291.

Napisane:
czwartek, 21 cze 2007, 15:49
przez Koala
mam taką krew, ale nie moge juz oddawać krwi...tak powiedział mi pan lekaz w PCK

Napisane:
czwartek, 21 cze 2007, 16:17
przez abebe
Koala napisał(a):mam taką krew, ale nie moge juz oddawać krwi...tak powiedział mi pan lekaz w PCK
dokładnie jak i ja, bardzo rzadka grupa, TRZYMAM KCIUKI za ADASIA
