Strona 1 z 1

o promocji kiełbasianej...

PostNapisane: środa, 20 cze 2007, 22:41
przez mimoza
dość poruszający tekst, wklejam tu mając nadzieję, jeżeli to możliwe, że nie będziecie się odnosić z tym opisanym zjawiskiem do naszego wspaniałego miasta. zapraszam do debaty.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75475,42 ... 6-20-03-06