dość poruszający tekst, wklejam tu mając nadzieję, jeżeli to możliwe, że nie będziecie się odnosić z tym opisanym zjawiskiem do naszego wspaniałego miasta. zapraszam do debaty.
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75475,42 ... 6-20-03-06
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości