0wn4g3 napisał(a):Mandaryna śpiewa po angielsku... Argument z dna pupy. Przykro mi
A słuchałeś tego "angielskiego" Olejniczaka?
"Let me speak Polish"

0wn4g3 napisał(a):Mandaryna śpiewa po angielsku... Argument z dna pupy. Przykro mi

0wn4g3 napisał(a):Słuchałem, widziałem lepsze rzeczy na jutubie, szkoda czasu...


Semerchet napisał(a):To ciekawe, niemniej jednak Kaczynski nie pajacował , że zna język. To tak jak Ty i Olejniczak nieprawdaż ?
Flo napisał(a):Bzdura totalna, to wylacznie idealny temat dla pieniaczy
I odnosze sie tutaj do wszystkich