Strona 1 z 3

Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 20:30
przez FiDo
cieszymy sie, ze Ci sie udalo. naprawde

Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:13
przez BLAaa
Możesz odnotowac sukces. Brawo!!

Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:23
przez Olcia
a Panowie jak zwykle uprzejmi dla nowych


Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:25
przez BLAaa
Powaga. Widzimy, że kolo nastukał juz 3 posty, więc mu dzielnie sekundujemy


Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:27
przez Konsul
Razem, razem, razem..... Go Mati!

Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:31
przez FiDo

Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:41
przez Flo
znajomy nick


Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:45
przez Tisaja

Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:46
przez Agunia
"Mateusz
Pozdrawia
Wszystkich"
Wszyscy
Pozdrawiają
Mateusza


Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 21:49
przez cichy
Agunia napisał(a):"Mateusz
Pozdrawia
Wszystkich"
Wszyscy
Pozdrawiają
Mateusza

mow za siebie Mala
elo, elo ziom


Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 22:24
przez kamila
cześć Mati
jest młody, dajcie na luz, ok?


Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 22:31
przez Bonhart
Agunia napisał(a):"Mateusz
Pozdrawia
Wszystkich"
Wszyscy
Pozdrawiają
Mateusza

nie no swietny podpis

Re: Pierwszy TeMacik :P

Napisane:
wtorek, 5 cze 2007, 22:32
przez Deja Vu
i co mati próba good?
To dawaj na serio.