:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
mieszkanie
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=17580
Strona
1
z
1
mieszkanie
Napisane:
poniedziałek, 4 cze 2007, 20:53
przez
Sky
Szukam 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia od czerwca do września. (może być nieumeblowane) - najchętniej na Ogrodach.
tel.609 333 335