Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 3 cze 2007, 10:00
przez Didi
Mozna podzielic musisz isc do kablowki i tam zglosic ten fakt podpisac nowa umowe i heja :) Jeden modem z tego co pamietam moze obsluzyc ok 10 komputerow, stwarzanie sieci w domu za pomoca innych urzadzen bedzie kradzieza sgnalu tkk :P

Co do niemożności pisania w innych dzialach moglbys sie zaglebic w regulamin forum i troche poczytac przyklejone linki kolego

http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14126