Mozna podzielic musisz isc do kablowki i tam zglosic ten fakt podpisac nowa umowe i heja
Jeden modem z tego co pamietam moze obsluzyc ok 10 komputerow, stwarzanie sieci w domu za pomoca innych urzadzen bedzie kradzieza sgnalu tkk
Co do niemożności pisania w innych dzialach moglbys sie zaglebic w regulamin forum i troche poczytac przyklejone linki kolego
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14126
Jeden modem z tego co pamietam moze obsluzyc ok 10 komputerow, stwarzanie sieci w domu za pomoca innych urzadzen bedzie kradzieza sgnalu tkk
Co do niemożności pisania w innych dzialach moglbys sie zaglebic w regulamin forum i troche poczytac przyklejone linki kolego
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?t=14126