Strona 1 z 1

zlot + konkurs bardzo dobra okazja do debiutu...

PostNapisane: sobota, 2 cze 2007, 22:25
przez mimoza
V ZLOT UŻYTKOWNIKÓW PORTALU LITERACKIEGO - FABRICA LIBRORUM
(http://www.portalliteracki.pl)

PORTAL

KOŁOBRZEG 2007, 14-17 czerwca


chciałem uprzejmie zapytać czy wystartuje ktoś w konkursie literackim ? - bo termin mija niebawem

często się tu wspominało o braku art. możliwości... jest bardzo dobra okazja... więc polecam i zapraszam do rozmowy - jak oceniacie tę inicjatywę... czy może lepiej wrzucać butelki do morza... ? też bardzo literackie...

PostNapisane: niedziela, 3 cze 2007, 19:11
przez kamila
mimoza napisał(a):chciałem uprzejmie zapytać czy wystartuje ktoś w konkursie literackim ?
tak, ja :)

PostNapisane: niedziela, 3 cze 2007, 19:44
przez padalec_
ja wystąpię. będę ubrany na czarno z liściem kapusty

PostNapisane: niedziela, 3 cze 2007, 22:45
przez mimoza
cuś słaby odzew... kamila - postaraj się bo honor miasta na tobie spoczywa

PostNapisane: wtorek, 5 cze 2007, 21:50
przez myśliwiec
padalec_ napisał(a):ja wystąpię. będę ubrany na czarno z liściem kapusty

uwielbiam Twoje teksty ;)

PostNapisane: sobota, 9 cze 2007, 09:01
przez groszeq
Chętnie sama bym się przyłączyła, ale najpierw muszę sesję zdać :maruda:

PostNapisane: czwartek, 5 lip 2007, 20:25
przez mimoza