Strajk nauczycieli ?!
Według moich informacji jutro od 8.00 w Kołobrzegu strajkować będą:
- prawie wszystkie szkoły podstawowe (poza SP nr 6)
- gimnazja (poza nr 1)
- LO im. M. Kopernika, "Ekonom", "Piastowska", Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
- przedszkola poprzestaną na oflagowaniu (nie to że nauczyciele nie chcą - po prostu mają serce dla pracujących rodziców!)
Trzymam kciuki!
Solidaryzujecie się - czy potępiacie?
- prawie wszystkie szkoły podstawowe (poza SP nr 6)
- gimnazja (poza nr 1)
- LO im. M. Kopernika, "Ekonom", "Piastowska", Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna
- przedszkola poprzestaną na oflagowaniu (nie to że nauczyciele nie chcą - po prostu mają serce dla pracujących rodziców!)
Trzymam kciuki!
Solidaryzujecie się - czy potępiacie?


![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)