Strona 1 z 2

linie lotnicze....

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 13:01
przez telka_es
Szukam biletu do Hiszpanii.... i nie wiem jakie linie są najlepsze i najtańsze......
na ile wcześniej najlepiej rezerwować - by było jak najkorzystniej??

może ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia... i rzuci jakąś złotą radą.....

z tego co wynalazłam w necie to najtansze wydają się easy jet ... korzystał ktoś może
??

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 13:05
przez keeper
Ja latam Ryanair.. Tansze od Easy Jeta. Kiedy rezerwowac? zalezy kiedy chcesz leciec. Jesli w najblizszych 2 miesiacach, to radze teraz. Ja za dwa bilety do Polski pod koniec lipca juz place ponad 160 funtow, nie ma tragedii,ale w zeszlym roku zaplacilam 40. Spiesz sie zatem moja droga :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 13:08
przez Mafi
Ja też korzystałam z Ryanair. Lepiej chyba rezerwować jak najwcześniej i brać pod uwagę różne terminy. Jak ja rezerwowałam bilet, to przesunęłam wylot o chyba 2 dni, bo różnica w cenie była kolosalna - a po co przepłacać.

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 13:10
przez keeper
i nigdy w weekend, drozyzna. :!:

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 13:11
przez telka_es
qrde tylko że ja dokłanie nie wiem kiedy moge lecieć i to jest ten bol, a z chęcią bym już zarezerwowała.......

nic trzeba poczekać aż sprawy się wyjaśnią - najwyżej będzie troszkę drożej mam nadzieje że nie za dużo :oops:

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 13:12
przez telka_es
keeper napisał(a):i nigdy w weekend, drozyzna. :!:


a to cenna uwaga bo właśnie sprawdzałam weekendy.. :wink:

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 14:36
przez Colberg
EasyJet jest OK. Tyle tylko, że prawdziwe okazje były kilka miesięcy temu - jak rozpoczęła się sprzedaż sezonu letniego... Teraz ceny są już dość wyśrubowane. Oczywiście loty z Berlina. Rok temu np. leciałem do Włoch za ok. 200 zł (w dwie strony!)[/list]

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 15:18
przez telka_es
właśnie patrzyłam na lipiec ok 700 zł.....
właśnie z Berlina........

8) może jak na ost.chwilke bede rezerwowała będzie taniej.......
;/

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 15:35
przez chooper
...albo drozej raczej ;)

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 15:36
przez mimoza
South African Airways - bardzo dobra śmiertelność...

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 15:53
przez redlovebloodgirl
to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadek ;) bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc :P

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 15:55
przez Agunia
Colberg napisał(a):EasyJet jest OK. [/list]


też tak słyszałam - znajomy jeszcze w zeszłym roku z Berlina do Dublina latał dosłownie za kilka euro - coś koło 10

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 15:57
przez telka_es
qrde teraz nie ma takich cen.......

najtańsze 600 zł i to w terminach które mi nie pasują.......

;/

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 16:44
przez Flo
redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadek ;) bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc :P


Ryanair lata do USA z Warszawy :) Wystarczy poczytac :P

PostNapisane: poniedziałek, 21 maja 2007, 17:05
przez redlovebloodgirl
Flo napisał(a):
redlovebloodgirl napisał(a):to ja sie podlacze do pytania: czy ktos lecial do usa? jakie linie, skad i ile przesiadek ;) bo na bezposredni i tak pewno nie mam co liczyc :P


Ryanair lata do USA z Warszawy :) Wystarczy poczytac :P

Flo, a leciales nimi? :P takie info tez potrafie znalezc, ale chcialam sie dowiedziec jakis konkretow, od kogos kto moze juz taka trase przebyl :]
na przesiadke sie nastawiam poniewac tam gdzie chce leciec, jest miedzynarodowe lotnisko, ale niestety z polski nie ma bezposrednich :] dlatego pytam:moze ktos wie czy przy lotach z wawy lub berlina sa duze roznice cenowe?