Strona 1 z 1

PostNapisane: niedziela, 20 maja 2007, 21:00
przez mimoza
serdeczne gratulacje -

PostNapisane: czwartek, 14 cze 2007, 21:05
przez FiDo
dzis wojewodztwo, jutro caly swiat. gratzy

PostNapisane: sobota, 16 cze 2007, 08:22
przez Olcia
Łukasz.. gratulowałam Ci już chyba z 15 razy,ale nie zaszkodzi jeszcze raz :twisted:


no i trzymam cały czas kciuki :) wracajcie z pucharami do K-gu :D