:: forum.tkk.pl ::
porozmawiaj z nami!
http://forum.tkk.pl/engine/
Mistrzostwa Pierwszej Pomocy
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.php?f=1&t=17459
Strona
1
z
1
Napisane:
niedziela, 20 maja 2007, 21:00
przez
mimoza
serdeczne gratulacje -
Napisane:
czwartek, 14 cze 2007, 21:05
przez
FiDo
dzis wojewodztwo, jutro caly swiat. gratzy
Napisane:
sobota, 16 cze 2007, 08:22
przez
Olcia
Łukasz.. gratulowałam Ci już chyba z 15 razy,ale nie zaszkodzi jeszcze raz
no i trzymam cały czas kciuki
wracajcie z pucharami do K-gu